Laseroterapia jest obecnie najskuteczniejszą oraz najpopularniejszą metodą trwałego usuwania niechcianego owłosienia. Jej skuteczność wynosi 98,8% i utrzymuje się do półtora roku po zakończonej serii zabiegów.

Działanie lasera diodowego

Depilacja laserowa laserem diodowym opiera się na zasadzie wybiórczej fototermolizy. Powoduje ona pochłanianie wiązki lasera o określonej długości fali przez określone chromofory znajdujące się w organizmie człowieka. Laser diodowy emituje fale o długości 808 nm, która to właśnie pochłaniana jest przez melaninę. Melanina pochłania energię lasera co z kolei prowadzi do termicznego uszkodzenia struktur włosa odpowiedzialnych za jego wzrost.

Ile zabiegów należy wykonać?

Żeby osiągnąć najlepsze efekty należy wykonać serię zabiegów, czyli od 5 do 6 zabiegów. Odstęp pomiędzy zabiegami związany jest z daną partią ciała, ale średnio wynosi od 6 do 10 tygodni.

Gabinet Laser Skin Care

Laser Skin Care jest gabinetem specjalizującym się w depilacji laserowej. Priorytetem gabinetu Laser Skin Care jest przede wszystkim bardzo wysoka jakość usług, dlatego zatrudnia on profesjonalną i wykwalifikowaną kadrę medyczną oraz pracuje na najwyższej jakości sprzęcie.