Nadmierne owłosienie już od dawna nie jest problemem, który się bagatelizuje. Bywa przecież nie defektem kosmetycznym, ale pokłosiem zmian hormonalnych trudnych do opanowania bez wizyty u profesjonalisty.

Na szczęście, nie oznacza to wcale, że nie można z nim walczyć. Bez względu na to, jakie są źródła problemu, z pomocą przychodzi nam depilacja laserowa.

Choć włosy rosnące w różnym tempie uniemożliwiają zakończenie walki z nadmiernym owłosieniem już podczas jednego zabiegu, po pierwszej z sesji można już cieszyć się widocznymi zmianami. Po kilku cyklach zabiegów owłosienie znika zupełnie i stan taki utrzymuje się przez dłuższy czas nawet, jeśli nie mamy gwarancji, że cyklu nie trzeba będzie powtórzyć. Depilacja wykonana w profesjonalnym salonie kosmetycznym jest nie tylko bezbolesna, ale i w pełni bezpieczna. Jest przy tym na tyle mało inwazyjna, że niemal natychmiast po zakończeniu zabiegu można powrócić do codziennej aktywności nie obawiając się, że wpłynie to niekorzystanie na nasze zdrowie.