Wykonanie makijażu permanentnego

Wykonanie makijażu permanentnego

Makijaż permanentny to lekko inwazyjna procedura, która zmienia na długi czas wygląd klientki salonu kosmetycznego poprzez swoiste domalowanie konturów usta czy dodatkowych brwi. Zabieg nie jest bardzo skomplikowany, ale fakt jego długiego utrzymywania się wymaga zastosowania bardzo dużej staranności.

Makijaż permanentny w praktyce

Procedura wykonania zabiegu zaczyna się od dokładnego wywiadu, którego efektem jest poznanie wszelkich potencjalnych przeciwwskazań. Jeśli ich nie ma, można przejść do przygotowania wstępnego rysunku na twarzy klientki i dobrania preparatów, głównie ich kolorystyki. Kiedy wszystko już jest gotowe, za pomocą specjalnego pistoletu dokonuje się mikropigmentacji według przygotowanego rysunku, dzięki czemu pod skórą pojawiają się elementy barwników.

Urządzenia do pigmentacji spełniają wszystkie normy stawiane sprzętowi chirurgicznemu, a wykorzystywane barwniki to substancje sprawdzone pod kątem możliwej toksyczności oraz ryzyka wywołania reakcji alergicznej. Cały sprzęt posiada europejskie certyfikaty jakości CE.

Gdzie wykonać zabieg?

Jeśli chcesz wykonać zabieg makijażu permanentnego sprawdź ofertę – makijaż permanentny Gliwice.